Centrum sparingowe

W tym artykule który na czas przygotowań zimowych zawsze będzie w widocznym miejscu na łamach naszego serwisu będziemy publikować na bieżąco wyniki meczów sparingowych drużyn z regionu oraz V ligi gr.2.

 

AKTUALIZACJA: 19.02.2018r. ( aktualizacje będą robione po sparingach, jeśli nie ma meczu twojej drużyny wyślij sms pod nr. 605 533 093)

 

Sparingi drużyn z regionu (powiat malborski, sztumski, nowodworski):

18.02 Jurand Lasowice Wielkie - Wisła Drewnica 7:3

17.02 Mady Ostaszewo - Polonia Pasłęk 5:0 

17.02 Tęcza Szropy - Agat Jegłownik 4:0

17.02 Nogat Malbork - Delta Miłoradz 1:5

17.02 LKS Waplewo - Ruch Gościszewo 1:5

17.02 Grom Nowy Staw - Wierzyca Pelplin 2:2

12.02 Rodło Kwidzyn - Olimpia II Grudziądz 6:1

11.02 Olimpia Sztum - Czarni Starszewo 12:2

11.02 Nogat Malbork - Ruch Gościszewo 0:4

10.02 Grom Nowy Staw - Wisła Nowe 8:0

10.02 Delta Miłoradz - Relax Ryjewo 10:3

10.02 Olimpia Sztum - LKS Waplewo 4:5

Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2:3

3.02 Grom Nowy Staw - Olimpia Elbląg 0:3

Powiśle Dzierzgoń - Wkra Żuromin 1:4

Powiśle Dzierzgoń - Concordia Elbląg 2:0

Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin 2:5

Ruch Gościszewo - Spójnia Sadlinki 3:5

Nogat Malbork - LKS Waplewo 3:4

Delta Miłoradz - Powiśle II Dzierzgoń 1:3

 

 

Pomezania:

16.02 Pomezania - Wietcisa Skarszewy 0:6

10.02 Pomezania - Mady Ostaszewo (A) 5:0

3.02 Pomezania - Wisła Nowe (IV) 5:1

Pomezania - Rodło Kwidzyn (A) 6:1

Pomezania - Stomil Olsztyn (CLJ) 2:2

 

 

Sparingi rywali ligowych:

BENIAMINEK

17.02 Beniaminek Starogard Gd. - Powiśle Dzierzgoń (IV) 0:2

11.02 Beniaminek Starogard Gd. - GKS Kolbudy (IV) 1:3

04.02 Beniaminek Starogard Gd. - Orzeł Trąbki Wielkie (V) 3:6

Beniaminek Starogard - Wietcisa Skarszewy (V) 0:6

 

BŁĘKITNI

17.02 Błękitni Stare Pole - Real Myszewo (B) 6:3

15.02 Błękitni Stare Pole - Concordia Elbląg (IV) 0:10

10.02 Błękitni Stare Pole - Tęcza Szropy (B) 4:2

Błękitni Stare Pole - Olimpia Elbląg (juniorzy) 1:4

Błękitni Stare Pole - GDKiS Ostaszewo 1:1

 

GWIAZDA KARSIN

17.02 Gwiazda Karsin - Piast Człuchów (V) 7:2

10.02 Gwiazda Karsin - Krajna Sępulno (A) 5:2

 

BOROWIAK

9.02 Borowiak Czersk - LKS Kamionka Kamień Karjeński (A) 4:1

3.02 Borowiak Czersk - Sokół Wyczechy (IV) 1:1

 Borowiak Czersk - Tęcza Brusy (A) 1:0

 

ORZEŁ

17.02 Orzeł Subkowy - Meteor Pinczyn (A) 5:3

10.02 Orzeł Subkowy - Wisła Tczew (A) 5:2

Orzeł Subkowy - KP Starogard GD. (juniorzy) 4:7

 

POGOŃ

18.02 Pogoń Prabuty - Ewingi Zalewo (V) 4:2

10.02 Pogoń Prabuty - Polonia Pasłęk (V) 1:2

Pogoń Prabuty - Osa Ząbrowo 2:2

 

POWIŚLE II

18.02 Powiśle II Dzierzgoń - Dąb Kadyny (V) 1:1

14.02 Powiśle II Dzierzgoń - Ewingi Zalewo (V) 3:1

Powiśle II Dzierzgoń - Czarni Przemysław 6:0

Powiśle II Dzierzgoń - Delta Miłoradz (A) 3:1

 

SPÓJNIA

18.02 Spójnia Sadlinki - Polonia Markusy (A) 2:4

07.02 Spójnia Sadlinki - Sztorm Mosty (V) 2:2 

Spójnia Sadlinki  - Korona Cedry Małe (A) 1:4

Spójnia Sadlinki - Ruch Gościszewo (A) 5:3

 

WDA

18.02 Wda Lipusz - Sztorm Mosty (V) 4:3

10.02 Wda Lipusz - KS Kamienica (V) 4:1

Wda Lipusz - Radunia Stężyca (IV) 0:8

Wda Lipusz - Sokół Zblewo (A) 1:3

Wda Lipusz  - Wietcisa Skarszewy (V) 2:4

 

ŻUŁAWY:

Zawieszone treningi

Żuławy Nowy Dwór Gdański  - Concordia Elbląg (IV) 2:2

Żuławy Nowy Dwór Gdański - Polonia Gdańsk (V) 0:2

 

CZARNI

11.02 Czarni Przemyslaw - Wisła Korzeniewo 3:0

Czarni Przemysław - Powiśle II Dzierzgoń 0:6

 

SŁAWEK

11.02 Sławek Borzechowo - Meteor Pinczyn 3:2

Sławek Borzechowo - Wietcisa Skarszewy (V) 2:4

Sławek Borzechowo - Keramzyt Szprudowo (A) 2:4

 

 

 

 

  • Kliknięć: 1236
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.