1LJB: Kaszubia pokonana

Juniorzy młodsi Pomezanii odnieśli w ostatnich tygodniach dwa bardzo ważne zwycięstwa z serii tzw. "o 6 pkt." , w ubiegły weekend pokonali Start Miastko 5:2 po dwóch bramkach Kwiatkowskiego oraz Tułodzieckiego i Przybyszewskiego, a wczoraj w Kościerzynie Pomka pokonała tamtejszą Kaszubię 1:0 po bramce Kwiatkowskiego. Poniżej relacja trenera Leszczyńskiego:

Mecz rozgrywaliśmy na bocznym naturalnym boisku, gdzie warunki nie pozwalały na grę kombinacyjną. Nasi zawodnicy musieli się wykazać dyscypliną taktyczną, dużym zaangażowaniem i walecznością zwłaszcza że zawodnicy Kaszubi przewyższali nas warunkami fizycznymi. Nasi zawodnicy nie zawiedli i wygraliśmy ten bardzo ważny mecz.
Niestety nasz czołowy zawodnik Michał Marendowski doznał urazu głowy (kopniecie rywala). Z podejrzeniem o wstrząs mózgu karetka zawiozła Michała na pogotowie. Szczegółowe badania nie wykazały poważnego urazu.
Dziękujemy Michał za poświęcenie i wracaj szybko do pełni sił.

Zagraliśmy w skladzie:
Królikowski - Grędzicki, Pogorzalski, Chomicz, Rucki (Szczepański), Tułodziecki (Okruciński, Błaszak, Przybyszewski, Kwiatkowski, Marendowski (Ziarnik)

W składzie meczowym jeszcze byli: Rybarczyk, Hein, Cicherski

Malborczycy zajmują obecnie 10 miejsce  w 1.Lidze Pomorskiej "sport.bm.pl" dzięki czemu wyszli z pozycji zagrożonej spadkiem, oby tak dalej!

TABELA

  • Kliknięć: 612
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.