Radosław Szczuchniak Koordynatorem ds. szkolenia młodzieży

Miło nam poinformować, iż nowym koordynatorem do spraw szkolenia młodzieży w klubie MOP Pomezania z dniem 1.09.2018r. został Radosław Szczchuniak.

Trener koordynator będzie bezpośrednio nadzorował pracę wszystkich trenerów grup młodzieżowych oraz czuwał nad wprowadzanym metodycznymi krokami jednolitym programem szkoleniowym we współpracy z Programem Piłkarska Przyszłość z Lotosem.

Głównymi celami, na które zostanie położony nacisk podczas zajęć w szkoleniu dzieci i młodzieży będą: wszechstronne szkolenie ruchowe , motywacja i samorealizacja poprzez grę, opieka sportowa i pozasportowa, przekazywanie fascynacji grą, a także wszelkie sprawy organizacyjne związane z grupami młodzieżowymi.

Trenera Szczuchniaka cechuje pracowitość, otwarty umysł, wysoka kultura osobista i co najważniejsze ogromna pasja do wykonywanej pracy trenerskiej. Od samego początku pracy w klubie Radek wykazywał duże zaangażowanie i pomysłowość w usprawnianiu procesu szkolenia młodzieży. Stworzenie stanowiska Koordynatora ds. szkolenia młodzieży to nie tylko kontynuacja pomysłu na rozbudowę struktury organizacyjnej ale też odpowiednie rozdysponowanie kompetencji naszej kadry w klubie. Mam nadzieję, że ten ruch usprawni funkcjonowanie naszej szkółki piłkarskiej, która z roku na rok jest coraz liczniejsza. – powiedział Prezes MOP Pomezania, Radosław Rabenda.

Radosław Szczuchniak ma 43 lata jest absolwentem Wyższej Szkoły Akademii Wychowania Fizycznego, a obecnie nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr.1 w Malborku oraz trenerem indywidualnym =, a także grupy 2012/13 w MOP Pomezania. Jeśli chodzi o karierę sportową i trenerską zaczynał w Pomezanii, za sobą ma występy m.in w III ligowej Pomezanii, jako trener odnosił największe sukcesy w najlepszych latach Olimpii Sztum (m.in faza grupowa Pucharu Polski), prowadził także kluby ościenne takie jak Delta Miłoradz czy Jurand Lasowice jednak swoja główna uwagę zawsze skupiał na szkoleniu młodzieży.

  • Kliknięć: 685
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.