Tak sparują V-ligowcy

Poniżej będziemy aktualizować poczynania naszych rywali w przygotowaniach do rundy wiosennej (masz wynik meczu drużyny z naszej ligi napisz sms: 605 533 093)

 AKTUALIZACJA 11.03.2019

 

POMEZANIA MALBORK (39pkt.)

09.03: BARKAS TOLKMICKO (A) 4:0

02.03: KP STAROGARD GD. (III) 0:4
25.02: TĘCZA SZROPY (B) 5:0
20.02: WIERZYCA PELPLIN (III) 3:4
16.02: JEZIORAK IŁAWA (IV) 0:3
09.02: LECHIA II GDAŃSK (IV) 1:1
01.02: POWIŚLE DZIERZGOŃ (IV) 0:1
26.01: KASZUBIA KOŚCIERZYNA (IV) 1:5


GWIAZDA KARSIN (38pkt):

09.03: Sztorm Mosty (V) 2:1

02.03: MKS Debrzno (V) 8:2
23.02: Chojniczanka II (V) 4:7
17.02: Grom Osie (A) 12:0
13.02: Wda Lipusz (IV) 7:0
02.02: Wieża Postomino (V) 2:1
10.02: Piast Człuchów (V) 7:1 (w trakcie obozu na Półwyspie Lipa)


WISŁA TCZEW (31pkt.):

09.03: Meteor Pinczyn (A) 7:1

03.03: Polonia Gdańsk (V) 5:4
23.02: Zawisza Bydgoszcz (V) 2:2
17.02: Sławek Borzechowo (V) 6:2
09.02: Gedania Gdańsk (IV) 1:3
02.02: Wietcisa Skarszewy (V) 4:3


SOKÓŁ ZBLEWO (30pkt.):

09.03: Wisła Nowe (IV) 3:3

02.03: GKS Bobowo (A) 5:0
23.02: Grom Nowy Staw (IV) 0:4
16.02: Lechia Gdańsk (U-18) 2:1
09.02: GKS Kowale (IV) 5:0
02.02: GKS Przodkowo (IV) 3:3
26.01: Cartusia Karuzy (V) 3:0


BENIAMINEK 03 STAROGARD (30pkt.):

16.02: Wietcisa Skarszewy (V) 2:0
10.02: Osiaczanka Osice (A) 4:4
01.02: Słąwek Borzechowo (V) 5:3
26.01: Wda Lipusz (IV) 6:4


CHOJNICZANKA II CHOJNICE (26pkt.):

09.03: Tęcza Brusy (V) 6:1

23.02: Gwiazda Karsin (V) 7:4

16.02: Sokół Wyczechy (V) 7:3
10.02: Lipniczanka Lipnica (V) 5:1
02.02: Grom Osie (A) 10:0


KERAMZYT SZPRUDOWO (23pkt.):

03.03: Wisła Długie Pole (A) 3:2
22.02: Sokół Kaszowo (B klasa Wrocław) 5:3
16.02: Świt Radostowo (A) 8:2
09.02: Delta Miłoradz (A) 3:1
02.02: Mewa Gniew (A) 6:1


ŻUŁAWY NOWY DWÓR Gd.(19pkt.):

09.03: Czarni Przemysław (V) 2:1

27.02: Concordia Elbląg (IV) 0:2
23.02: Ruch Gościszewo (A) 2:1
16.02: Polonia Markusy (V) 0:0
10.02: Olimpia II Elbląg (IV) 0:3
03.02: Delta Miłoradz (V) 1:0
26.02: Powiśle Dzierzgoń (IV) 1:2

POWIŚLE II DZIERZGOŃ (17pkt.):

17.02: Olimpia II Elbląg (IV) 0:3
09.02: Potok Pszczółki (V) 2:3


SPÓJNIA SADLINKI (17pkt.):

08.03: Wisła Korzeniewo (A) 2:5

03.03: Ruch Gościszewo (A) 3:5

02.02: MKS Władysławowo (V) 2:5
10.02: LKS Waplewo (A) 5:4
09.02: Polonia Gdańsk (V) 2:1
02.02: Portowiec Gdańsk (V) 3:2
26.01: Bałtyk II Gdynia (V) 1:0

ORZEŁ SUBKOWY (15pkt.):

09.03: Skra Kończewice (B) 5:3

02.03: Osiczanka Osice (A) 5:5
23.02: Wietcisa Skarszewy (V) 2:6
15.02: Wisła Długie Pole (A) 5:1
02.02: Olimpia Sztum (A) 6:2

TĘCZA BRUSY (14pkt.):

BRAK INFORMACJI

CZARNI PRZEMYSŁAW (13pkt.):

09.03: Żuławy Nowy dwór Gd. (V) 1:2

24.02: Delta Miłoradz (A) 3:5

16.02: GKS Kowale (IV) 3:8
09.02: GKS Trąbki Wielkie (A) 4:3
03.02: Orzeł Trąbki Wielkie (V) 1:2

POGOŃ PRABUTY (12pkt.):

10.03: Unia Susz (IV) 1:1

03.03: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (IV) 5:3

24.02: Polonia Pasłęk (V) 4:5
10.02: Rodło Kwidzyn (A) 2:1


BOROWIAK CZERSK (11pkt.):

10.03: Rawys Raciąż (A) 3:3

02.03: Jantar Pawłowo (A) 2:1

24.02: Wda Czarna Woda (A) 8:4

16.02: Piast Człuchów (V) 3:1
10.02: Krajna Sępólno (A) 0:3
03.02: Wda Lipusz (IV) 3:6

SŁAWEK BORZECHOWO (6pkt.)

02.03: Wietcisa Skarszewy (V) 2:7

17.02: Wisła Tczew (V) 2:6
01.02: Beniaminek Starogard Gd.(V) 3:5

  • Kliknięć: 1400
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.