Dziś gramy z Gromem w Pucharze

Dziś o 16:30 rozegramy mecz III rundy regionalnego Pucharu Polski w Nowym Stawie gdzie przeciwnikiem będzie Grom.

Jak już informowaliśmy trafiliśmy na najsilniejszego przeciwnika i jednego z faworytów Wojewódzkiego Pucharu Polski, ale nie oznacza to, że jedziemy do Nowego Stawu tylko "odbębnić" ten mecz.

Mimo różnicy dwóch klas nasza drużyna chciała by sprawić niespodziankę i z takim nastawieniem jedziemy do Nowego Stawu. Wyjaśniając, III ligowa drużyna Gromu w tej edycji gra pod nazwą Grom II Nowy Staw (przede wszystkim dlatego aby uniknąć dodatkowych wyjazdów), poprzednie dwa mecze jakie rozegrał Grom zakończyły się wysokimi zwycięstwami (12:0 z Kmiecinem i 5:1 z Wisłą Korzeniewo). Najlepszymi strzelcami w PP są:  Wesołowski - 4 bramki, Grabowski - 3 bramki. Jeśli chodzi o naszą drużynę z powodu kontuzji i obowiązków zawodowych trener Tołstik nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników i będzie dysponował 13 osobową kadrą, Walki na boisku na pewno nie zabraknie!!Do Boju Pomka!

  • Kliknięć: 1005
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.