Podsumowanie akcji Bilet Wsparcia

14 kwietnia 2020 z inicjatywy dyrektora Klubu Pawła Rybarczyka ruszyliśmy z akcją antykoronawirusową  ”Bilet Wsparcia”. Celem akcji było pozyskanie wsparcia finansowego od sympatyków i kibiców naszego Klubu. Pozyskane wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na organizację Wielkiego Pikniku Rodzinnego, który zorganizujemy jak tylko będzie to możliwe. Postanowiliśmy też, że w czasie pandemii koronawirusa przekażemy 30% zebranej kwoty na pomoc służbom medycznym ze szpitala w Malborku. Nasz pomysł spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. W pierwszym tygodniu wpłaty wpływały szerokim strumieniem co jeszcze bardziej motywowało nas do nagłośnienia całej akcji.

Nasze lokalne media spontanicznie pomogły nam w promocji i dotarciu do darczyńców za co bardzo dziękujemy. Grafiki wykonane przez Mateusza Rychtera podniosły poziom i skutecznie wzbogaciły całą akcję. Taką ciekawostką jest rekordowa wpłata 1000 zł od Pani Prezes bardzo znanego polskiego Klubu, którą serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wsparcie. To dla nas wyróżnienie i satysfakcja, że akcja nabrała wymiaru ogólnopolskiego 😊. To tak oczywiście pół żartem ale na pewno jest to dodatkowy „smaczek” a dla nas motywacja do dalszego działania na rzecz Klubu. Akcję zakończyliśmy 03 maja 2020.

To teraz kilka liczb z całej akcji:

Zebrana kwota – 3860 zł

Łączna ilość sprzedanych biletów – 311

Łączna ilość darczyńców – 141

Kwota przeznaczona na szpital w Malborku – 1200 zł

Kwota przeznaczona na Wielki Piknik Rodzinny – 2660 zł

Najwyższa wpłata – 1000 zł

 

„Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom! To wielka pomoc dla naszego Klubu w czasie kiedy nasze działania zostały ograniczone praktycznie do zera. Zebrana kwota zostanie wykorzystana w 100% zgodnie z naszymi deklaracjami. Jestem już w kontakcie z Prezesem Powiatowego Centrum Zdrowia w Malborku. Jak tylko malborski szpital wskaże nam swoje potrzeby przekażemy całą zebraną część pieniędzy. Mam nadzieję, że niebawem wrócimy na boiska i będziemy mogli realizować nasze najważniejsze cele statutowe czyli szkolenie młodzieży. Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim zaangażowanym w akcję oraz ludziom dobrej woli, którzy nas wsparli.” – komentuje prezes Pomezanii Radosław Rabenda

W uzupełnieniu naszego podsumowania chcemy zapewnić, że zgodnie z zapowiedzią 3 wylosowane osoby, które zakupiły bilet otrzymają od nas gadżety klubowe. Już wkrótce poinformujemy kto i jakie upominki otrzyma. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz aktualności na naszej stronie internetowej. Poniżej grafika podsumowująca całą akcję.

Pozdrawiamy i dziękujemy!

Pomezania Malbork

  • Kliknięć: 241
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.