• Paweł
  • Mecze

Czwarty sparing na plus

W swoim 4 sparingu piłkarze Pomezanii pokonali Mady Ostaszewo 5:0. To był bardzo pożyteczny mecz w którym przeciwnik nastawiony był zdecydowanie na obronę, a takie mecze będą się na pewno zdarzać w lidze gdzie przez większość meczu posiadamy piłkę i trzeba sobie radzić z rozmontowaniem obrony przeciwnika. W pierwszej połowie gra toczyła się praktycznie na połowie przeciwnika, a malborski bramkarz pierwszą interwencję miał dopiero w 40 minucie i była to bardzo dobra interwencja bo goście przeprowadzili ładny kontratak, ale chwile później po dośrodkowaniu Dryjasa piłkę w bramce strzałem głową umieścił Kobyliński. W drugiej połowie szybko podwyższyliśmy, a konkretnie Migawski w sytuacji sam na sam, kolejne trafienia zanotowali kolejno Ziemak, Dryjas i ponownie Migawski, ale trzeba przyznać, że nie bez winy był przy golach bramkarz gości który zmienił wypożyczonego z Pomezanii do Ostaszewa Skopiaka. W najbliższy piątek o godz.19:00 podejmujemy V ligową Wietcisę Skarszewy.

Pomezania (1 połowa): Galeniewski O., Galeniewski A., Jeleń, Cicherski, Owsianik, Kielar, Kobyliński, Dryjas, Marendowski, Włodarczyk, Migawski

W drugiej połowie weszli: Jurczyk D., Ziemak, Grędzicki, Galeniewski R., Szutiak,