• Paweł
  • Mecze

VII Bal Pomezanii już za nami

2 lutego w Sali bankietowej „Parafka” odbył się już VII Bal Karnawałowy z Pomezanią, tym razem bawiło się 80 gości, nie zabrakło piłkarzy byłych i obecnych, trenerów, rodziców i wielu przyjaciół Pomezanii. Na balu były też osoby, które zwyczajnie chciały się bawić w kulturalnym i miłym towarzystwie.

Bal tradycyjnie otworzył Prezes Radosław Rabenda i Paweł Rybarczyk a o oprawę muzyczną zadbał dobrze znany w Malborku Dj „Koksu”.

- Staramy się co roku coś zmieniać, raz bawimy się przy akompaniamencie zespołu muzycznego (orkiestry), a innym razem o muzykę podczas Balu dba Dj, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. W tym roku zdecydowaliśmy się również na zmianę miejsca. Myślę, że zmiany odbierane są pozytywnie – mówi Paweł Rybarczyk.

- Tegoroczny Bal uważam za bardzo udany. Wszyscy goście bawili się w miłej atmosferze. DJ zadbał o dobrą zabawę podczas konkursów, w których wygrać można było atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów oraz Klub. Sami stworzyliśmy też foto budkę, w której uczestnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia przebierając się w barwy klubowe Pomezanii bo właśnie one królowały podczas całej imprezy. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim gościom za wspaniałą i dla wielu niezapomnianą zabawę! – podsumował Prezes Radosław Rabenda.

Dziękujemy Pracowni fryzjerskiej Pettegolezzo oraz Pampadour za ufundowanie nagród dla uczestników konkursów.

  • Kliknięć: 1489
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.