• Paweł
  • Mecze

Dziś gramy w Brusach

Dziś malborska Pomezania uda się do Brus by zmierzyć się o godz.15:00 z solidną V ligową drużyną jaką niewątpliwie jest Tęcza Brusy. Gospodarze zajmują 7.miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów i po 8 meczach poniosła tylko dwie porażki

Tęcza ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 3 remisu i 2 porażki, szczególnej wagi jest wygrana w Zblewie i to była niewątpliwie największa ligowa niespodzianka do tej pory. Po serii 5 meczów bez porażki, ostatnio gospodarze grają w kratkę i przeplatają zwycięstwa z porażkami. Najlepszym strzelcem jest obrońca, Karol Michalak i napastnik Błażej Singler, obaj zawodnicy maja po 3 bramki.

Pomezania do Brus jedzie powalczyć o zwycięstwo, a warto wspomnieć , że teren jest trudny bo m.in porażka w Brusach przekreśliła awans malborczykom w poprzednim sezonie, jednak tym razem warunki są zdecydowanie inne nie tylko pod względem celów, ale bowiem zagramy na nowym stadionie Tęczy który prezentuje się naprawdę bardzo ładnie. Do Brus z powodu choroby i kontuzji nie pojedzie Grędzicki, Galeniewski O., a za kartki pauzuje Rafał Galeniewski. Nie pewny jest też wyjazd Owsianika i Marendowskiego których dopadła choroba. Miejmy nadzieję, że do Malborka wrócimy z kompletem punktów! Do boju Pomka!

  • Kliknięć: 550
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.