• Paweł
  • Mecze

Podsumowanie gier kontrolnych i kadra Pomezanii

Za nami okres przygotowawczy i ten tydzień to już typowe przygotowanie do meczu z Madami, zagraliśmy wiele gier kontrolnych z lepszym lub gorszym skutkiem jeśli chodzi o grę zespołu, nie bez znaczenia miał tu też wpływ kogo w danym dniu trener Tołstik miał do dyspozycji.

Pomezania - Ruch Gościszewo (A) 3:0, Latkiewicz, Torłop, Jadach

Lechia II (IV) - Pomezania 7:0

Pomezania - Powiśle (IV) 1:3, Escobar

Jeziorak (IV) - Pomezania 4:0

Pomezania - Błękitni Stare Pole (A) 4:0, Escobar x2, Kotowski, Płoski

Pomezania - Wierzyca Pelplin (IV) 1:2 , Torłop

Pomezania - Czarni Przemysław (V) 5:1, Torłop, Nędza, Sroka, Felski, Kotowski

Pomezania - Wietcisa Skarszewy (V) 2:0, Escobar, Latkiewicz

4 wygrane i 3 porażki: 16 - 17 w bramkach

Strzelcy w sparingach:

4 - Escobar

3 - Torłop

2 - Latkiewicz

2 - Kotowski

1 - Jadach

1 - Płoski

1 - Nędza

1 - Sroka

1 - Felski

W sumie w sparingach zagrało  30 zawodników:

Pluciński, Galeniewski O., Majewski, Szraga, Jeleń, Grędziki, Owsianik, Sobczyński, Jurczyk, Łazarczyk, Galeniewski A., Kotowski, Nędza, Galeniewski R., Latkiewicz, Marendowski, Dryjas, Sroka, Korynt, Bochyński, Torłop, Escobar, Felski, Kiełkowski, Cebula, Kępiński oraz zawodnicy którzy ostatecznie nie trafili do Pomezanii: Szlicht, Budka, Pogorzalski, Płoski

KADRA POMEZANIA MALBORK  - WIOSNA 2020

ZAWODNIK

Data ur.

Pozycja

Grzegorz Pluciński

07.08.2002 (m)

Bramkarz

Galeniewski Oskar

30.03.1997

Bramkarz

Majewski Kamil

20.08.1991

Bramkarz

Szraga Mikołaj

17.05.2004 (m)

Bramkarz

Jeleń Tomasz

21.09.1985

Obrońca

Grędzicki Mateusz

03.12.2002 (m)

Obrońca

Owsianik Tomasz

14.04.1989

Obrońca

Sobczyński Krystian

10.01.2003 (m)

Obrońca

Jurczyk Michał

08.05.1994

Obrońca

Łazarczyk Grzegorz

30.05.1995

Obrońca

Galeniewski Artur

09.04.1996

Obrońca

Kotowski Patryk

05.04.1994

Pomocnik

Nędza Konrad

05.10.2004 (m)

Pomocnik

Galeniewski Rafał

16.04.2000 (m)

Pomocnik

Latkiewicz Mateusz

22.08.2004 (m)

Pomocnik

Dryjas Kamil

14.12.1991

Pomocnik

Marendowski Michał

06.05.2002 (m)

Pomocnik

Sroka Mateusz

15.04.1992

Pomocnik

Korynt Patryk

19.01.1997

Pomocnik

Bochyński Marcin

27.09.1999 (m)

Pomocnik

Torłop Dawid

05.03.1995

Napastnik

Escobar Marlon Orlando

30.04.1995

Napastnik

Felski Robert

01.12.1980

Napastnik

 

Przychodzą:

Majewski Kamil (Keramzyt Szprudowo)

Felski Robert (Powiśle Dzierzgoń)

Kotowski Patryk (KS Czernin)

Galeniewski Artur  (Powiśle Dzierzgoń)

Torłop Dawid (Spójnia Sadlinki)

Bochyński Marcin (Ruch Gościszewo)

 

Odchodzą:

Pelcer Dawid (Wierzyca Pelplin)

Drewek Bartosz (Powiśle II Dzierzgoń)

Kobyliński Mateusz (Gedania Gdańsk)

Gdela Robert (Ruch Gościszewo)

Jadach Jakub (Ruch Gościszewo)

Leszczyński Paweł (zawiesił treningi)

  • Kliknięć: 291
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.