Drodzy Kibice, Rodzice i sympatycy piłki nożnej w Malborku!

Postanowiliśmy w tych trudnych dla nas wszystkich czasach zorganizować akcję wsparcia dla naszej szkółki a przy okazji pomóc służbom medycznym w naszym mieście.

W zeszłym roku zorganizowaliśmy wspólnie z rodzicami Wielki Piknik Piłkarski na obiektach przy ul. Toruńskiej. Chcielibyśmy aby to wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez w naszym mieście. Z powodu pandemii korona-wirusa nasza szkółka nie funkcjonuje co może znacznie utrudnić sfinansowanie tej imprezy.

Dlatego zwracamy się do Was o pomoc i wzięcie udziału w akcji „Bilet wsparcia”!

               Ma ona na celu wirtualne zapełnienie naszego stadionu przy ul. Toruńskiej. Każda osoba będzie miała możliwość zakupu wirtualnego biletu na wybraną przez siebie trybunę za pośrednictwem systemu Wpłacam.ngo.pl.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację atrakcji podczas przyszłego Wielkiego Pikniku Rodzinnego Pomezanii. Piknik tak jak rok temu będzie miał charakter otwarty i skierowany będzie do wszystkich rodzin z naszego regionu. Termin zostanie wyznaczony w zależności od rozwoju sytuacji i zniesienia obostrzeń rządowych.

Dodatkowo chcemy przekazać 30% zebranej kwoty dla szpitala w Malborku i wesprzeć służby medyczne w walce z wirusem. Zakupimy wskazane przez szpital środki ochrony.

Wszystkie wydatki zgodnie z regulaminem dostępnym w opisie kampanii będą udokumentowane i jawne. Spośród uczestników akcji zostaną wylosowane 3 osoby, które otrzymają od Klubu upominki – gadżety.

 

Liczymy na Wasze wsparcie!

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd MOP Pomezania Malbork

LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.