fbpx
  • Paweł
  • Ogólne

Rozmawiano o przyszłości w Klubie

W ubiegły weekend odbyło się w Klubie wspólne spotkanie Trenerów oraz asystentów i Zarządu Klubu na którym poruszono wiele ważnych aspektów dotyczących funkcjonowania szkółki MKS Pomezania.

Spotkanie otworzył Prezes, Radosław Rabenda, a prezentację z wizją rozwoju na najbliższe lata przedstawił trenerom członek Zarządu, Sławomir Ziemak. Nie zabrakło ciekawych pomysłów dotyczących rozwoju i podniesienia jakości szkolenia w Klubie jak i podniesienia jakości usług oferowanych przez Klub.

Wzorem mocnych szkółek piłkarskich które m.in. są zrzeszone w Programie Piłkarska Przyszłość z Lotosem Klub wprowadził umowy o świadczenie usług z zakresu piłki nożnej, umowy są już wdrażane od najmłodszych roczników w górę.

W określonych dniach i godzinach już funkcjonuje biuro w którym rodzice będą mogli załatwić wszelkie sprawy formalne z pracownikiem odpowiedzialnym za sprawy administracyjne Klubu.

W niektórych rocznikach dla zawodników i rodziców zaoferowane zostały nieobowiązkowe, ale dodatkowe zajęcia motoryki z wykwalifikowanymi trenerami danej dziedziny, m.in. Lekkoatletyka, Cross-Fitt które cieszą się dużą popularnością, a także działa już program Top Talent Pomezanii dla zawodników którzy wyróżniają się na tle swoich roczników.

Wkrótce wprowadzona zostanie także indywidualna pomoc medyczna Pomezania LAB dla zawodników którzy doznają kontuzji podczas zajęć i meczy.

Na spotkaniu uczestniczyli niemal wszyscy trenerzy i asystenci, również aspirujący do kadry trenerskiej MKS Pomezania i nie mogło zabraknąć również trudnych tematów które trzeba jak najszybciej rozwiązać, m.in. związanych choćby z faktem co raz większym zainteresowaniem Akademią Pomezanii co cieszy gdyż tylko w ostatnim miesiącu do Klubu dołączyło blisko 50 nowych zawodników w różnych kategoriach wiekowych, a to się wiąże z zatrudnieniem kolejnych trenerów z odpowiednimi licencjami UEFA oraz asystentów dla podwyższenia jakości Akademii MKS Pomezanii Malbork.

Spotkania w szerszym gronie trenerskim będą odbywały się cyklicznie wszystko po to by poprawić poziom funkcjonowania szkółki, a co za tym idzie poziom sportowy naszych zawodników.

Biuro MKS Pomezania, ul. Toruńska 60 (1.piętro)

WTOREK - 16:00-19:00

CZWARTEK - 17:00 - 19:00

PIĄTEK - 17:00 - 19:00

 

  • Kliknięć: 1646
LOGO_POMEZANIA

GŁÓWNY SPONSOR

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR

SPONSOR KLUB 100

KLUCZOWI PARTNERZY POMEZANII

SPONSOR TECHNICZNY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.