Strona Główna
Redakcja

I. Stencel: "Kibice byli wiadkami dobrego widowiska
Na portalu Pomorskiego ZPN pojawi si artyku na temat Raduni, jest take wypowied trenera Stencela, niewtpliwie szanowanego w regionie na temat meczu z Pomezani.
- To spotkanie wietnie si dla nas zaczo, bo na prowadzenie wyszlimy ju w szstej minucie. Pniej zarwno my jak i gospodarze mielimy swoje sytuacje, ale do przerwy wynik si nie zmieni. Pocztek drugiej poowy rwnie nalea do nas, bo w 51. minucie po indywidualnej akcji Bartek Stencel podwyszy wynik. W jednym meczu na wiosn zdobylimy trzy razy wicej punktw ni w trzech pierwszych jesiennych spotkaniach. Ciesz si z tego zwycistwa, bo odnielimy je na bardzo trudnym terenie z niezwykle wymagajcym rywalem. Pikarze Pomezanii rwnie zasuyli na sowa uznania, a kibice, ktrzy pomimo niesprzyjajcej pogody, bo byo do zimno i pada deszcze, w sporej liczbie zasiedli na trybunach, byli wiadkami dobrego i emocjonujcego widowiska. Do tego poziomu dostosowa si rwnie arbiter, ktry wzorowo poprowadzi zawody. Jego obecnoci nie dao si wyczu, bo pozwala gra i nie pokaza adnej kartki. Byo to co prawda spotkanie pozbawione brutalnych i zoliwych zagra, ale obie druyny walczyy niezwykle ambitnie i nikt nie odstawia nogi. Pierwszy krok zrobilimy, ale przed nami jeszcze wiele wanych spotka – zapewni.
rdo: pomorski-zpn.pl
Pawe | 22.03.2017 11:15 | komentarze: 0

Poraka z Raduni
Malborska Pomezania przegraa na inauguracj rundy wiosennej z Raduni Styca 0:2. Faworytami meczu byli gocie i osignli swj cel aczkolwiek wcale nie musiao tak by bo pikarze Pomezanii mieli tez doskonae okazje do zdobycia bramek niejednokrotnie spychajc goci do defensywy, mimo nie najlepszej pogody mecz mg si podoba kibicom zgromadzonym na stadionie. Pierwsz bramk w 7 minucie zdoby Formela ktry jeszcze jesieni strzela bramki na pierwszoligowych boiskach, a drug w 50 minucie Stencel. Za tydzie gramy w Starym Polu z tamtejszymi Bkitnymi tak wiec zapowiada si rwnie ciekawie ten derbowy pojedynek.
Pomezania: Galeniewski O. - Cicherski, Jale, Wilk, Leszczyski (83' Owsianik), Jurczyk (70' Galeniewski R.), Kobyiski (60' Gdela), Sobieraj, Ziemak, Dryjas, Bez (65' Konwa)

Sparta - Meteor 2:2
Gajewski (53), Stywa (71) - Suchewicz (35,43)
Szara - Powile II 1:1
Zenik (11) - Kulas (90)
Czarni - Bkitni 1:3
Mallek (23) - Pinkus (29), Zielonka (41), Tomczyk (81)
Wisa - Wda 1:2
Gwd (53) - Gronowski (41), Dbicki sam.(44)

TYPUJ WYNIKI!!!
Logowanie, Rejestracja (Liga Typera znajduje si z prawej strony serwisu na dole, rejestracja trwa zaledwie minut, a po zalogowaniu wracamy na stron gwn i typujemy w typerze)
Pawe | 18.03.2017 13:09 | komentarze: 0

Rusza runda wiosenna
W sobot pikarze Pomezanii zainauguruj rund wiosenn w V lidze i od razu na deser przyjedzie jeden z potencjalnych faworytw do awansu, Radunia Styca. Zapowiada si bowiem ciekawe widowisko, a start o godz.15:00 na Stadionie Miejskim (Boisko ze sztuczna muraw).
Pawe | 17.03.2017 14:26 | komentarze: 0

Poraka na koniec przygotowa
W ostatnim sparingu tej zimy Pomezania przegraa z ligowym rywalem, Orem Subkowy 1:2, wynik zosta ustalony ju do przerwy. Jedyn bramk dla malborczykw zdoby Kamil Dryjas. Teraz przed nami trzy treningi i mecz z Raduni Styca.

Pawe | 12.03.2017 15:45 | komentarze: 13

Wraca Liga Typera !
Ju za tydzie zmagania w rundzie wiosennej zacznie Pomezania. Wtedy te startujemy z kolejn edycj Ligi Typera! Typowa bdziemy wyniki ciekawych meczw w Polsce (od Ekstraklasy po rozgrywki w B-klasie) jak i w Europie (najmocniejsze ligi i reprezentacje). Zabawa bdzie trwaa do ostatniego weekendu, w ktrym mecz ligowy bdzie rozgrywaa Pomezania. Do wygrania mamy szalik, smycze i magnesy Pomki. Zapraszamy kadego do zabawy!!! Pomezania na pocztek podejmie Radunie Styca. Ju dzi zapraszamy na mecz i do typowania!
Mat | 11.03.2017 10:57 | komentarze: 0

Pomezania dziaa w nowoczesnym systemie dla klubw pikarskich
Dziki programowi „Pikarska przyszo z LOTOSEM” nasz klub od kilku tygodni dziaa w systemie sport.bm. Trenerzy i i dua cz zawodnikw jest ju w systemie, a kolejni nasi wychowankowie w najbliszym czasie bd zarejestrowani. Tutaj proba do rodzicw zawodnikw o nadesanie adresw e-mail , moe by w formie sms na numer 605 533 093 lub na e-mail: moppomezania@wp.pl. Dziki systemowi i aplikacji ustalamy terminy treningw, mamy i uzupeniamy dane zawodnikw i trenerw. Intuicyjny i prosty w obsudze system pozwala nam tworzy i zmienia plan zaj, zakada konta zawodnikw i trenerw oraz komunikowa si z nimi na bieco. Dedykowana jest take aplikacja android w sklepie play (wystarczy wpisa w wyszukiwark BM SPORT) dziki czemu rodzice na bieco bd informowani zmianach w druynie, wyjazdach itd. Wkrtce powinna si take znale opcja wygodnego regulowanie skadek z pozycji telefonu.
Pawe | 09.03.2017 10:45 | komentarze: 2

Kamery on line na Stadionie Miejskim
Od wczoraj mona "podglda" co si dzieje na boiskach Orodka Sportu i Rekreacji, kamery skierowane s na Stadion Miejski (pyta gwna oraz na pyt treningow).
Kamery dostpne s on-line na stronie www.tvmalbork.pl, wkrtce take w panelu bocznym na naszej stronie.

Kamera na boisko treningowe:
Kamera na boisko gwne
Pawe | 07.03.2017 15:43 | komentarze: 0

Powstanie trzecie boisko w kompleksie OSiR
Na Stadionie Miejskim powstan trzecie boisko oraz infrastruktura parkingowa. Zakoczy to trwajc 8 lat modernizacj obiektu przy ul. Toruskiej. To bardzo dobra wiadomo dla modych pikarzy, nie tylko Pomezanii, ale i pozostaych klubw....
Pawe | 06.03.2017 22:39 | wicej | komentarze: 1

Pomezania...
Na pocztku chcemy przedstawi sens tego artykuu, mianowicie chodzi o przyblienie kibicom, czy te rodzicom, moe nawet Radnym naszego Miasta jak ma si obecna sytuacja budetu na sport miasta oraz klubu w porwnaniu z innymi klubami i miastami z regionu. Nie jest to tekst z pretensjami do kogokolwiek, a jedynie uwiadomienie gwnie kibicw ktrzy chcieli by zwycistw, pokaemy jednak w jakim miejscu jestemy, a w jakim moemy by za chwile...
Pawe | 05.03.2017 11:13 | wicej | komentarze: 12

Remis w sparingu na wasne yczenie
Remisem 3:3 (2:1) zakoczy si mecz sparingowy Wietcis Skarszewy i nie byoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt i dwie bramki stracilimy w 92 i 93 minucie, no jak wida chwila rozlunienia kosztuje i trzeba si tego wystrzega w meczach ligowych. Sama gra jednak fajnie wygldaa, duo akcji kombinacyjnych, ale tez duo niewykorzystanych sytuacji przez nasz druyn. Bramki dla Pomezanii zdobyli: Mateusz Kobyliski, Piotr Sobieraj i Adam Cicherski.
Pomezania: Galeniewski O. - Jele, Jurczyk D., Wilk, Leszczyski, Jurczyk M. Ziemak, Dryjas, Kobyliski, Sobieraj, Bez oraz w II poowie: Galeniewski R., Konwa, Owsianik, Cicherski, Jaboski
Pawe | 25.02.2017 20:14 | komentarze: 3

W sobot gramy z Wietcis
W sobot o godz.12:00 Pomezania podejmie w meczu sparingowym Wietcise Skarszewy, druyna ze Skarszew wygraa wszystkie swoje mecze sparingowe, pokonaa 3:2 Meteor (V liga), z Beniaminkiem Starogard 4:1, KS Mciszewice (V liga) 3:1.Latem Pomezania graa z Wietcis mecz sparingowy i po ciekawym meczu pad wynik 4:4.
Pawe | 24.02.2017 14:01 | komentarze: 0

Id do: strony newsw