Pomezania.pl na Facebook
Strona Główna
Redakcja

Pomezania rozgromia Jurand
W meczu 25 kolejki V ligi Pomezania pokonaa u siebie Juranda Lasowice Wielkie 8:0 (5:0). Gra goci posypaa si ok. 20 minuty, gdy stracili pierwszego gola z karnego. Chwil pniej stracili te zawodnika po czerwonej kartce i od tej pory nie byli w stanie nawiza walki z gospodarzami.
Bramki: Piotr Sobieraj 3 (25, 31, 41), Adam Cicherski (20), ukasz Konwa (45+1), Micheasz Macig (53), Piotr Wilk (76), Mateusz Kobyliski (80). Wicej w przedueniu..

Pierwszy trening najmodszej Pomezanii
Wczoraj swoj przygod z pik non w Pomezanii rozpoczo kilkanacioro dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Trening dla grupy 07-08 poprowadzi Tomasz Chomicz z asystentem ukaszem Konw natomiast trening dla najmodszego rocznika w klubie 2009-10 poprowadzi Bogdan Kuleta wraz z Tomaszem Czerwiskim, pomaga im rwnie Marek Marcinkowski. Przed treningiem rodzice spotkali si z Prezesem, Radosawem Rabend ktry w skrcie wytumaczy funkcjonowanie druyn modzieowych. Podczas treningw bya wielka zabawa, rado, ale te pierwsze rozczarowania choby po stracie bramki. Oczywicie zapraszamy cay czas na treningi do Pomezanii. (tel.605533093). Zapraszamy do ogldnicia fotorelacji.

Pawe | 22.05.2015 14:08 | komentarze: 0

Przegrana z Rodem
Pomezania ulega Rodu Kwidzyn rnic trzech bramek w 24 kolejce V ligi. Jedyn bramk zdoby Piotr Sobieraj.Pierwszy gol pad w 15 minucie po niefortunnej interwencji Szymona Kacprowicza, ktry po dorodkowaniu gospodarzy odbi pik tak nieszczliwie, e ta wpada do jego bramki. Dziesi minut pniej, za spraw Piotra Sobieraja, Pomezania wyrwnaa. Niestety, w 34 minucie spotkania gospodarze znw wyszli na prowadzenie i ju go nie oddali. W 60 minucie Rodo strzelio trzeci, a w 73 minucie czwart bramk.

Skad: Kacprowicz - Jele, Jaboski, Owsianik, Wilk, Jurczyk (66 Konwa), Kobyliski, Dryjas (61 Pietrzyk), Daukszys (81 Macig), Rychlik (83 Truszczyski), Sobieraj.

Pomezania jedzie do Kwidzyna
Ju jutro Pomezania zmierzy si z Kwidzynie z tamtejszym Rodem by powalczy o kolejne 3 punkty i cho Rodo jest faworytem gdy ma na swoim koncie a 61 punktw i mona powiedzie jest jedn nog w IV lidze to pikarze Pomezanii s zmobilizowani w tym prestiowym meczu aby wygra. Rodo na wasnym stadionie wygrywa niemal wszystko (11 zwycistw i 1 poraka), drug porak ponioso w Malborku i mamy nadziej, e nie inaczej bdzie i tym razem. Jeli chodzi o braki kadrowe to wiemy ju, e nie zagra najlepszy strzelec Pomezanii, ukasz Konwa ktry w poprzednim meczu dozna kontuzji i poza Bartoszem Wojtysiakiem ktry rozpocz ju rehabilitacj po kontuzji wizade wszyscy powinni by gotowi do gry.
Pawe | 15.05.2015 08:19 | komentarze: 0

Historia pojedynkw z Rodem na plus dla Pomki
Ju w sobot w pojedynku derbowym Pomezania zmierzy si z Rodem Kwidzyn. Przybliamy historie spotka pomidzy tymi druynami. Pomezania Malbork i Rodo Kwidzyn w swojej historii spotykay si ze sob w oficjalnych meczach a 24 razy (nie liczymy zwycistwa walkowerem) i pki co bilans jest zdecydowanie korzystniejszy dla malborczykw ktrzy a 14 razy wygrywali z rywalami, a 6 razy schodzili z boiska pokonani. Zawsze bez wzgldu na pozycj w tabeli mecze byy emocjonujce i nigdy nie byo zdecydowanego faworyta. W rozwiniciu newsa prezentujemy wyniki wszystkich konfrontacji oraz bilans meczowy. Warto doda i Rodo mimo wszystko jest faworytem gdy jest liderem i praktycznie moe czu si ju IV ligowcem, ale pikarze Pomezanii na pewno powalcz o 3 punkty.
Pawe | 13.05.2015 08:47 | wicej | komentarze: 0

Wysoka wygrana ze Spjni
W 23 kolejce Pomezania wygraa ze Spjni Sadlinki 5:1 (0:0), powikszajc swj dorobek o kolejne trzy punkty. Strzeleck niemoc malborczykw przeama w 52 minucie Mateusz Daukszys. Dwie minuty pniej wynik podwyszy Kamil Dryjas, a trzy kolejne bramki byy dzieem Mateusza Kobyliskiego, ktry w ten sposb skompletowa hat-trick. Ostatniego gola strzeli w 90 minucie, ustalajc rezultat spotkania. Gocie jedyn bramk zdobyli okoo 80 minuty, strzelajc na 4:1 z rzutu karnego...

Ada | 11.05.2015 00:13 | wicej | komentarze: 0

Mecz z Rodem bez kibicw Pomezanii
Ju za tydzie czeka nas ciekawy pojedynek ligowy, zapewne najciekawszy jaki mamy przyjemno rozgrywa w rundzie wiosennej bo jedziemy do lidera rozgrywek, Roda Kwidzyn. Pojedynku okrelanego mianem "Derbw Powila" nie obejrzy jednak zorganizowana grupa kibicw Pomezanii. Tak informacj otrzymalimy z Komisji d.s bezpieczestwa Pomorskiego Zwizku Piki Nonej. Przymnijmy i w rundzie jesiennej mecz w Malborku odby si z kibicami obu druyn bez wikszych zastrzee.

Dzi Pomezania podejmuje Spjnie
Dzi o godz.17:00 Pomezania podejmuje Spjnie Sadlinki. Po wysokim zwycistwie w Przemysawiu faworytem oczywicie druyna z Malborka, ale...Spjnia na pewno nie pooy si na boisku, przed tygodniem zremisowaa z Jurandem, a dwa tygodnie temu przegraa w Kwidzynie tylko 2:0, majc swoje okazje do zdobycia bramki. Warto doda i w Sojni zagraj byli zawodnicy Pomezanii, Micha Krawczyk i Mariusz Borowiecki. Wszystkich kibicw zapraszamy na mecz. Wstp wolny.
Pawe | 09.05.2015 09:22 | komentarze: 0

Sobii liderem w Lidze Typera !
Za nami ju blisko 150 meczw w tej edycji Ligi Typera. Jak narazie najlepiej sobie radzi Sobii, ktry prowadzi w tabeli z 5-punktow przewag na przytulank. Tych dwch graczy trafnie typowao najwicej wynikw- po 18. Przypominamy, e zwycizca zgarnie szal Pomezanii a drugie miejsce premiowane jest pendrivem. Zapraszamy do zabawy!