Strona Główna
Redakcja

Wysokie zwycistwo w Pinczynie
W sobotnim meczu Pomezania pewnie pokonaa Meteor na wyjedzie 7;1 prowadzc do przerwy 3:1. Pierwsza bramka wpada ju w 3 minucie po dorodkowaniu Gdeli pik do bramki skierowa Sobieraj. Gospodarze zdoali tylko raz odpowiedzie za spraw Migawskiego w 16 min, a potem ju dominowaa Pomezania. W 18 minucie bramk na 2:1 strzeli Dryjas (pika po jego strzele odbia si jeszcze od nogi zawodnika gospodarzy), trzecia bramka to ponownie podanie Gdeli do Sobieraja i ten drugi sprytnie umieci pik w bramce. Po przerwie (46min) mogo zrobi si gorco, ale rzut karny w dobrym stylu obroni Dbowski i minute pniej byo ju 4:1. po dorodkowaniu Ziemaka bramk gow strzeli Jele. Kolejne bramki wpady odpowiednio w 56 min. Sobieraj po podaniu Dryjasa, w 81 min. Kobyliski i w 87 min Dryjas po podaniu Ziemaka.
Pomezania: Dbowski - Jale, Jaboski, Jurczyk (77' Galeniewski R.), Wilk, Leszczyski (65' Marszaek), Gdela (73' Linda), Ziemak, Dryjas, Sobieraj, Rekowski (65' Kobyliski)
Pawe | 29.08.2016 13:54 | komentarze: 0

Fotorelacja
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu w Pinczynie, w ktrym Pomezania pokonaa Meteor 7:1 (3:1).

Fotoreacja (Ada Przytulska)
Ada | 28.08.2016 22:01 | komentarze: 0

Dzi gramy z Meteorem
Dzi pikarze Pomezanii powalcz o kolejne punkty ligowe. Tym razem czeka nas wyjazd do Pinczyna gdzie zmierzymy si z tamtejszym Meteorem. Druyna gospodarzy nie najlepiej rozpocza ten sezon ponoszc dwie poraki. Do Pinczyna udamy si bez napastnika Macieja Beza ktrego zapaa choroba, ale reszta zawodnikw powinna by gotowa do gry. Pocztek meczu na kameralnym stadionie w Pinczynie zaplanowany jest na godz.16:00.
Pawe | 27.08.2016 11:08 | komentarze: 0

3.kolejka V ligi
Gwiazda Karsin - Wda Lipusz 4:2 (1:0)
Chrzonowski (41, 54), Pestka (56), Drewek (91) - Machut (74), Cieszyski (89)
uawy Nowy Dwr Gd. - Gryf Tczew 7:0 (4:0)
Szwec (12), Sma (23), Domagaa (28, 85), Szramka (35), Dyl (74), Boniecki (79)
Powile II Dzierzgo - Wisa Korzeniewo 4:0 (1:0)
Kesler (15), Zygowski (46), Pluta (49), alikowski (58)
Sparta Kleszczewo - Czarni Przemysaw 1:0 (1:0)
Gardzielewski (25)
Meteor Pinczyn - POMEZANIA 1:7 (1:3)
Migawski (9) - Sobieraj (3, 38, 57), Jele (48), Kobyliski (82), Dryjas (19, 84)
Radunia Styca - Borowiak Czersk 0:1 (0:0)
Nowaczyk (89)
Orze Subkowy - Szara Krojanty 2:0 (2:0)
Szoska (18), Szafraski (40)
Bkitni Stare Pole - Chojniczanka II 1:4 (1:1)
Rychlik (14) - Meskhiia (45), Prusaczyk (67), Mikoajczak (78), Ginter (85)
Pawe | 25.08.2016 19:09 | komentarze: 0

Za nami I Runda Pucharu Polski
Dzi odbya si pierwsza runda Pucharu Polski - Podokrg Malbork.
Real Myszewo - Powile Stary Targ 3:7
Nogat Malbork - Relax Ryjewo 3:5
Spjnia Sadlinki - Delta Mioradz 2:1.
Malborska Pomezania wraz z innymi druynami V ligi doczy w II rundzie ktra zostanie rozegrana 7 wrzenia, a przeciwnikami mog by: uawy, Czarni Przemysaw, Powile II Dzierzgo, Bkitni Stare Pole, Wisa Korzeniewo, Spjnia Sadlinki, Relax Ryjewo i Powile Stary Targ. Moe si take zdarzy, e trafimy na wolny los.
Pawe | 24.08.2016 21:53 | komentarze: 0

Ratajczyk i Sobieraj na czele tabeli wszechczasw
Mamy ju najnowsze dane dotyczce wystpw i bramek w barwach Pomezanii, oczywicie jeszcze dugi czas Sebastian Ratajczyk pozostanie na fotelu lidera jeli chodzi o mecze w Pomce, ale w klasyfikacji strzelcw odpywa od reszty Piotr Sobieraj i jak utrzyma redni bramek z poprzedniego sezonu to zapewne strzeli ju niedugo jubileuszow setn bramk. Wszyscy zawodnicy (oraz tabela obecnych) w w przedueniu wiadomoci...
Pawe | 22.08.2016 17:48 | wicej | komentarze: 1

Gra V liga: 2 kolejka
Pomezania - Bkitni Stare Pole 2:0 (0:0)
Rekowski (51), Sobieraj (82)
Szara Krojanty - Gwiazda Karsin 3:2 (2:0)
Wyszomierski (17), Cybulski (32), Ostrowski (82) - Seweryn (49), Modrzejewski (61)
Borowiak Czersk - uawy Nowy Dwr Gd 2:4
Jdrzejewski (42), Duda (86) - Domagaa (19), Boniecki (29), Kieczyski (75), Klein (92)
Wisa Korzeniewo - Sparta Kleszczewo 0:0
Chojniczanka II - Radunia Styca 2:1
Kosakiewicz (32), Prusaczyk (86) - Ch. Domaschke (38)
Gryf Tczew - Orze Subkowy 2:6
Koodziejczyk (57, 62) - Szoska (12, 74), Janowski (45, 80), Sroka (70), Grzelak (93)
Wda Lipusz - Powile II Dzierzgo 2:2
Tuzinowski(14), Lipiski (92) - alikowski (37), Kesler (70)
Czarni Przemysaw - Meteor Pinczyn 4:0
Malek (47), ukian (50), T. Popielarz (70, 74)
Pawe | 20.08.2016 11:03 | komentarze: 0

Pomezania lepsza od Bkitnych
Ju na pocztku sezonu 2016/17 w V lidze doszo do pojedynku derbowego druyn z powiatu malborskiego. W 2 kolejce po bezbramkowej pierwszej poowie Pomezania w drugiej czci spotkania wypunktowaa Bkitnych i wygraa 2:0...
Pawe | 20.08.2016 10:47 | wicej | komentarze: 0

Ju wkrtce wybory nowych wadz i TY moesz o tym decydowa!
Za nieco ponad miesic, dokadnie 26 wrzenia o godz.18:00 (drug termin 18:15) odbdzie si Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze czonkw klubu MOP Pomezania. Wszystkie druyny modzieowe klubu zobowizane s do wystawienia na zebranie co najmniej trzech przedstawicieli (skadka miesiczna wynosi zaledwie 5z (30z za p roku i 50z za rok przy jednorazowej wpacie). Take osoby ktre do tej pory nie s czonkami, a chcieli by wzi udzia w zebraniu tym samym decydujc o losach klubu mog doczy do klubu (wystarczy opaci skadki za p roku do przodu, czyli 30z.) Osoby chtne do wstpienia mog kontaktowa si z Pawem Rybarczykiem (tel.605533093).
Jest to idealna okazja gdy szans na prowadzenie klubu bdzie mia kady, od osb ktrym klub ley na sercu do osb ktrym nie podoba si obecne zarzdzanie. Liczymy, e chtni si znajd gdy przez 4 lata chtnych do Zarzdu, a nawet do zostania czonkiem klubu byo niestety nie wielu.
- informacje o wyborach podajemy od kilku miesicy, niestety brakuje chtnych aby wstpi jako czonek do klubu lub Zarzdu, liczymy, e jednak znajd si chtne osoby choby do wzicia udziau w wyborach nowych wadz - powiedzia Pawe Rybarczyk
Pawe | 18.08.2016 23:34 | komentarze: 0

Z Bkitnymi ju w pitek
Nietypowo w pitek o godz.18:00 rozpoczniemy zmagania w 2.kolejce V ligi, a przeciwnikiem bd "Starzy znajomi" czyli druyna Bkitnych Stare Pole w ktrej wystpuje kilku byych zawodnikw Pomezanii. (Tryba, Rychlik Marcin, Rychlik Maciej, Wrblewski, Sosna), a trenerem jest Tomasz Mazurek.
Pierwsza kolejka bya nieudana dla naszych przeciwnikw (poraka z Czarnymi Przemysaw), ale jak dobrze wiemy Bkit to druyna nieobliczalna potrafica odebra punkty kademu co udowodnili w poprzednim sezonie, a trener Ratajczyk bdzie mia nie lada orzech do zgryzienia bo zabraknie w tym meczu kilku kluczowych graczy naszego zespou, ale bdmy dobrej myli po ostatnim dobrym meczu w Stycy.
Zapraszam wszystkich kibicw piki nonej na Stadion Miejski w Malborku.
HISTORIA POJEDYNKW W PRZEDUENIU WIADOMOCI...
Pawe | 18.08.2016 17:51 | wicej | komentarze: 1

Obz przygotowawczy w Tucholi
Dwie nasze grupy wiekowe wrciy wczoraj z obozu przygotowawczego w Tucholi. Podopieczni trenerw Krzysztofa Leszczyskiego, Sebastiana Ratajczyka oraz Michaa Krawczyka trenowali przez 6 dni w orodku w Tucholi. Oprcz cikich treningw chopcy rozegrali te kilka sparingw z lokalnymi druynami. Nie zabrako take wypoczynku, integracji oraz wspaniaej zabawy.
Teraz pora na cykliczne treningi i dalsze doskonalenie swoich umiejtnoci.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z pobytu naszych druyn 2002/2003 oraz 2004.

Ada | 17.08.2016 17:28 | komentarze: 0

W pitek pierwszy trening rocznika 2009-2011
W najbliszy pitek (19.08) na boisku ze sztuczn nawierzchni przy ul. Toruskiej odbdzie si pierwszy trening organizacyjny po przerwie wakacyjnej rocznika 2009-2011. Zapraszamy wszystkie chtne dzieci ktre jeszcze nie miay okazji sprbowa pikarskiego rzemiosa jak i ju te ktre uczszczaj od blisko roku na treningi!
Pawe | 17.08.2016 10:19 | komentarze: 0

Id do: strony newsw