Pomezania.pl na Facebook
Strona Główna
Redakcja

Pomezania wygrywa, a Daukszys znowu strzela
W dzisiejszym meczu sparingowym Pomezania pokonaa kolejnego ligowego rywala, uawy Nowy Dwr Gdaski 5:3 wygrywajc ju 4:0 do przerwy. W pierwszej poowie ponownie koncert da Mateusz Daukszys, ktry strzeli 3 bramki pokazujc tym samym, e mimo i do tej pory grywa jako defensywny pomocnik to wietnie sobie radzi w ataku (przypomnijmy i tydzie temu strzeli 4 bramki). Jeszcze przed przerw czwart bramk dooy Piotr Wilk. Po przerwie trener dal szans wielu juniorom i mimo i nie grali le to jednak gocie skrztnie wykorzystywali okazje doprowadzajc do wyniku 3:4, ale przed kocem spotkania wynik na 5:3 ustali Mateusz Kobyliski.
Pomezania: Sikorski - Cicherski, Jele, Wilk, Kobyliski, Jurczyk, Rychlik, Dryjas, Galeniewski Patryk, Sobieraj, Daukszys oraz Wojtysiak, Jaboski, Krakowiak, Truszczyski, Szutiak, Saek, Mikczyski
Pawe | 29.01.2015 23:18 | komentarze: 0

Ostatnie dwa dni zapisw na Bal Karnawalowy
Dzi i jutro to ostatnie dni w ktrych mona zapisa si na III Bal Karnawaowy "Sportowy Karnawa z Pomezani" . Koszt od osoby to 120z. Na t chwil mamy 82 osoby w rnym wieku, s oczywicie pary oraz single i singielki. S osoby na co dzie zwizane ze sportem, ale s tez osoby ktre po prostu chc si dobrze pobawi w dobrym i wesoym towarzystwie. Zapisa si mona jeszcze w czwartek i ewentualnie pitek (30.01) po czym lista zostaje zamknita. zapisy pod nr.tel. 605533093. Bal odbdzie si w sobot 7 lutego w sali bankietowej "Cristal" k.lotosu.
Pawe | 29.01.2015 08:19 | komentarze: 0

Pomezania zagra z uawami jednak w czwartek
Nie w sobot jak zapowiadalimy pierwotnie, a ju jutro (czwartek), o godz.19:00 zostanie rozegrany trzeci mecz sparingowy Pomezanii, a przeciwnikiem bd uawy Nowy Dwr Gdaski. W poprzednich meczach Pomka dwa razy pokonaa Blkitnych 1:0 i 6:0. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczn nawierzchni w Malborku.
Pawe | 28.01.2015 21:23 | komentarze: 0

Druyna rocznika 2004 zaja 4 miejse w Pruszczu Gd.
Druyna z rocznik 2004 prowadzona przez duet trenerw Sebastiana Ratajczyka oraz Piotra Wilka wzia udzia w sobot w turnieju o puchar Burmistrza Pruszcza Gdaskiego.
W Turnieju oprcz naszej grupy z programu Biaozielona Przyszo z Lotosem wziey udzia zespoy: Czarni Pruszcz ( 2 druyny ), Gryf 2009 Tczew, Beniaminek Starogard, Jaguar Gdask, Cartusia Kartuzy, Olimpia Elblg, Sok Eganowo oraz Gedania Gdask... (czytaj dalej)
Pawe | 26.01.2015 08:16 | wicej | komentarze: 0

Wysoka wygrana w sparingu
Pomezania rozegraa swj drugi sparing i drugi z tym samym rywalem, jakim bya druyna Bkitnych Stare Pole, (pierwotnie miaa by Olimpia Sztum ktra si nie zebraa). Tydzie temu malborczycy wygrali skromnie 1:0, jednak dzi ju nie byli tak litociwi i pewnie wygrali z ligowym rywalem 6:0. W pierwszej poowie z koniecznoci w ataku zagra Mateusz Daukszys i...strzeli 4 bramki niczym rasowy snajper, a przed przerw dooy jeszcze Sobieraj. W drugiej poowie mimo ogromu sytuacji wynik ustali Wojtysiak. Podsumowujc wynik cieszy, skuteczno mimo tylu bramek powinna by wysza, bo sytuacji nie brakowao, a martwi co raz skromniejsza kadra z przernych powodw.

Pomezania: Skopiak- Jaboski, Cicherski, Ratajczyk, Wilk, Jurczyk (50'Daukszys), Kobyliski, Rychlik, Wojtysiak, Sobieraj, Daukszys (46' Truszczyski)
Pawe | 23.01.2015 22:42 | komentarze: 2

Robert Gdela w Kaszubii Kocierzyna
Czoowy zawodnik Pomezanii Malbork, Robert Gdela najblisze p roku spdzi w III ligowej Kaszubi Kocierzyna. Jest to niewtpliwie wielka strata dla Pomezanii, ale tez wielka szansa dla samego zawodnika ktremu naleaa si szansa sprawdzenia swoich umiejtnoci w klubie ktry walczy o awans do II ligi.
- Oczywicie mamy swoje cele dwie klasy niej, ale grzechem byoby nie da szansy Robertowi ktry poprosi o transfer do klubu majcego aspiracje gry w II lidze, jeeli sprawdzi si na III ligowych boiskach w czerwcu powrcimy do rozmw o ewentualnym transferze definitywnym, cho mam nadzieje, e zajdzie w naszym klubie wiele pozytywnych zmian i zawodnicy bd chcieli walczy w Malborku o wysze cele ni do tej pory, a za Roberta oczywicie trzymamy kciuki i yczymy udanych wystpw - powiedzia Pawe Rybarczyk
Pawe | 22.01.2015 20:37 | komentarze: 1

Fotorelacja z turnieju w Starogardzie Gdaskim
W minion niedziel w Starogardzie Gdaskim juniorzy z rocznika 2006 wzili udzia w Turnieju Eliminacyjnym Beniaminek Cup. Wszystkie zespoy podzielone zostay na dwie grupy po 6 druyn, a kady mecz trwa 10 minut. Pomezania w gr. B rywalizowaa z Eurotour Chojnice, Piki Gdask, Beniaminek Starogard Gd. , Juventus Toru, Olimpia Elblg. Nasza druyna do pechowo przegraa w pfinale 1:2 z Juventusem Bydgoszcz ostatecznie koczc imprez na 4 miejscu. Poniej wyniki spotka grupowych oraz strzelcy bramek:
AP Eurotour Chojnice - Pomezania 1:3 (Adrian Stawski, Miosz Macigx2)
Piki Gdask - Pomezania 0:0
Beniaminek 03 Stg. - Pomezania 0:1 (Miosz Macig)
Pomezania - Juventus Toru 1:2 (Adrian Stawski)
Olimpia Elblg - Pomezania 1:2 (Micha Bajkowski, Filip Kraske)
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Fotorelacja (Ada Przytulska)
Ada | 20.01.2015 00:19 | komentarze: 0

Zosta czonkiem klubu i decyduj o jego losach!
Modzieowy Orodek Pikarski Pomezania wychodzi z inicjatyw do wszystkich sympatykw, ktrzy chc wspomaga swj klub i bra czynny udzia w yciu Pomezanii. Kady chtny moe pobra i wypeni deklaracj czonkowsk, uici opat wpisow 30 z i zosta czonkiem Klubu.
Czonkowie, paccy miesiczne skadki w wysokoci 5 z Czonkowie zgodnie ze Statutem mog wybiera i by wybierani w wyborach do wadz MOP POMEZANII.
W przypadku uiszczenia skadek za cay rok z gry wpata wynosi 50z, natomiast wpata za p roku z gry wynosi 30z tak wic w pierwszym przypadku zaoszczdzamy.
Zainteresowani przystpieniem do akcji mog kontaktowa si z czonkiem zarzdu Andrzejem Skowroskim (tel. 608 505 334)

Pawe | 17.01.2015 23:06 | komentarze: 0

Ostatnie dni aby zapisa si na Bal Karnawaowy
Zostay ostatnie dni aby zapisa si na Bal "Sportowy Karnawa z Pomezani" Wrd goci nie brakuje osb singli, oraz osb na co dzie nie zwizanych ze sportem, tak wic jeeli jeszcze s osoby chtne pobawi si w dobrym towarzystwie. Do 20 stycznia maj szans si zapisa.
Pawe | 17.01.2015 21:46 | komentarze: 0

Pomezania po pierwszym sparingu
Pikarze Pomezanii po 3 dniach treningu rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ktrym przeciwnikiem by ligowy rywal, Bkitni Stare Pole. Kocowy wynik brzmia 1:0 dla Pomki po bramce Patryka Galeniewskiego w drugiej poowie. Kolejnym rywalem bdzie prawdopodobnie Olimpia Sztum, piszemy prawdopodobnie gdy kopoty kadrowe w Olimpii s tak ogromne, e jeszcze nie zaczli przygotowa.
Pomezania: Skopiak - Cicherski, Jele, Jaboski, Wilk, Truszczyski, Daukszys, Dryjas, Kobyliski, Wojtysiak, Galeniewski, oraz w II poowie Ratajczyk, Jurczyk, Saek, Rychlik, Sobieraj, Mikczyski

Pawe | 17.01.2015 18:11 | komentarze: 0

Pomezania po pierwszych treningach
Pikarze Pomezanii we wtorek rozpoczli przygotowania do rundy wiosennej. Podczas treningu odbyli rozmow z byym Prezesem Pomezanii , Tomaszem Klonowskim oraz obecnym Prezesem, Radosawem Rabend. Na treningach od wtorku zjawio si wikszo zawodnikw. Trener Marusa najwikszy problem ma jednak z bramkarzami gdy na treningach pki co nie moe skorzysta z adnego z trzech dotychczasowych bramkarzy. Skopiak obecnie mieszka w Gdasku i szkoa nie pozwoli mu na uczszczanie na treningi, Miszta p roku spdzi w Supsku (Praca), a Galeniewski pki co przerwa treningi.
Jeli chodzi o zawodnikw grajcych w polu to Gdela trenuje z III-ligow Kaszubi, Owsianik odbywa sub w wojsku co najmniej do koca kwietnia, Bez przerwali treningi, a Konwa leczy kontuzj. Trener Marusa bdzie chcia si przyjrze w sparingach zawodnikom wypoyczonym takim jak Linda, Kielar i Mikczyski i zdecyduje ewentualnie o ich powrocie. W pitek o godz.19:00 pierwszy sprawdzian Pomezanii ktra podejmie Bkitnych Stare Pole.
Pawe | 15.01.2015 23:36 | komentarze: 4