POMEZANIA Oficjalna Strona

OFERTA SPONSORSKA

Szanowni Państwo,
Piłka nożna jest od wielu lat najpopularniejszą dyscypliną sportową w wielu krajach i ma najbardziej rozbudowane rozgrywki w skali świata.
Wiele firm i instytucji bardzo chętnie wspiera działalność sportową w zamian za prezentacje w trakcie imprez sportowych swojej nazwy oraz logo firmy. Wzmacnia to pozycje na rynku oraz w środowisku społeczności lokalnej. Największe firmy wiążą się z klubami sportowymi umowami sponsorskimi,bo sport jako produkt reklamowy zaspokaja specyficzne potrzeby konsumenta, jest nienamacalny, oraz niepowtarzalny.
Istotą każdej marki sportowej, również marki Pomezania Malbork jest jakość i siła pozytywnych skojarzeń jakie wywołuje. Czynniki te wywierają wpływ na przywiązanie kibica / konsumenta do danej marki. Kibice / konsumenci traktują klub jak swój. Skutkuje to tym, iż w każdym segmencie usług czy handlu z jakim klub nawiąże współpracę, grupa jego odbiorców nabywa produkty kojarzone z daną marką (nazwa, logo) klubu. Czym jest Klub Sportowy Pomezania Malbork? Odpowiedź na to pytanie jest inna w zależności od adresata.
Dla kibiców jest częścią życia, dla zawodników, którzy w nim trenują - domem, a dla sponsorów to firma, która może być pomocna w budowaniu wizerunku ich przedsiębiorstw. Z myślą o biznesie stworzyliśmy ofertę sponsorską - przewodnik, który podpowie na jakich zasadach możliwa jest współpraca z klubem.

Z wyrazami szacunku
wice prezes Emilia Barkowska
Marketing & PR

KLUB 100 - DLA OSÓB PRYWATNYCH ORAZ FIRM

Szansa na lepszą przyszłość klubu i twojej firmy

Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski Pomezania Malbork, zaprasza Państwa do elitarnego Klubu 100. Nasza współpraca bez wątpienia przyniesie korzyści obu stronom!

"Klub 100" to inicjatywa młodych działaczy Pomezanii Malbork, którzy wierzą w siłę piłkarskiej drużyny z naszego miasta. Pomezania, która ma II-ligową przeszłość, jest faworytem do awansu do IV ligi piłki nożnej w sezonie 2017/18, a w ciągu 3 lat jest plan awansu do III ligi Polskiej (są tylko 4 grupy III lig w Polsce) jednak aby te marzenia stały się faktem, potrzebne jest spełnienie kilku warunków. Pierwszym z nich jest zaplecze. Nowo wybudowany Stadion Miejski ze trzema boiskami z oświetleniem oraz nowoczesne i bezpieczne trybuny, a także pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem, stawiają korzystającą z nich Pomezanię na liście profesjonalnych szkół piłkarskich i klubów. Kolejny etap to budowa stabilnego zaplecza finansowego i drużyny. Oba czynniki obywać się muszą jednocześnie. Ogromne zainteresowanie utalentowanej młodzieży powoduje, że Pomezania Malbork poszczycić się może szeroką kadrą zawodników złożoną głównie z własnych wychowanków. Bardzo ważnym elementem było podpisanie współpracy w 2014r. z Lechią Gdańsk i przyłączenie do programu "Biało-Zielona Przyszłość z Lotosem" dzięki czemu drużyny młodzieżowe Pomezanii są w bardzo dobrej kondycji organizacyjnej i sportowej. ( więcej o programie tutaj). Klub 100 to tania i skuteczna reklama Państwa firmy. Jest to również sposób promocji idealny, do utrwalenia wizerunku Państwa firmy, jako wspierającej rozwój młodzieży, a w Pomezanii Malbork trenuje ponad 250 zawodników i najmłodsi mają nawet 6 lat. W wielu miastach do Klubu przyłączają się również osoby prywatne chcące pomóc w rozwoju piki, a na wyższą ligę Malbork niewątpliwie zasługuje.


Korzyści z uczestnictwa w programie Klub 100

 • Karta członkowska:
  umożliwiająca bezpłatny wstęp na wszystkie mecze Pomezanii rozgrywane w Malborku (bez względu na ligę rozgrywkową)
 • Reklama wizualna na stadionie:
  baner na płocie okalającym stadion; dokładne miejsce oraz wielkość baneru ustalana indywidualnie
 • Reklama dźwiękowa na stadionie:
  dżingiel prezentujący wszystkich członków "Klubu 100" (możliwość rozszerzenia oferty o osobne reklamy dźwiękowe)
 • Reklama na materiałach promocyjnych:
  logo na plakatach i biletach, w przyszłości ścianka
 • Reklama na stronie internetowej:
  którą odwiedza dziennie od 1000 do 5000 internautów oraz informacje na oficjalnym FanPage (facebook)
 • Czynne prawo wyborcze:
  na walnym Zebraniu członków (można być także wybranym do Zarządu Klubu, a nawet zostać wybrany Prezesem Klubu)

Pakiety Klubu 100

 • 200 zł

  miesięczna darowizna
  (100 zł os. prywatna)
 • UCZESTNIK (SPONSOR) otrzymuje wszystkie przywileje członka Klubu MOP Pomezania, włącznie z czynnym i biernym prawem wyborczym do struktur MOP Pomezania.
 • UCZESTNIK otrzymuje kartę członkowską, która umożliwia bezpłatny wstęp na wszystkie mecze Pomezanii rozgrywane w Malborku.
 • Aktualna lista członków KLUBU będzie prezentowana przed każdym meczem drużyny seniorów Pomezanii Malbork, z wyłączeniem UCZESTNIKÓW, którzy zastrzegli sobie anonimowość.
 • Nazwisko UCZESTNIKA lub logo firmy, którą reprezentuje, prezentowane będzie prezentowana na stronie internetowej POMEZANII (www.pomezania.pl) i facebook. Lista UCZESTNIKÓW prezentowana jest według wysokości darowizny (zaczynając od najwyższych).
 • UCZESTNIK korzysta z przysługujących mu przywilejów wedle uznania. Na życzenie, pozostaje on anonimowy (w tym przypadku wyświetlana będzie ilość anonimowych członków klubu, bez podania nazwiska bądź firmy).
 • UCZESTNIK ma możliwość zarezerwowania miejsca na reklamę wizualną na stadionie, na okres uczestnictwa w KLUBIE. Sugerowane wymiary reklamy to: 240x120 (ogrodzenie okalające boisko) lub 300x180 na (ogrodzenie okalające obiekt), można oczywiście negocjować wymiary (szerokość). Koszty wykonania reklamy ponosi UCZESTNIK.
 • Członkowi KLUBU przysługują zniżki na gadżety klubowe.
 • 300 zł

  miesięczna darowizna
  (200 zł os. prywatna)
 • Wszystkie pakiety (200 zł)
 • Członkowi KLUBU przysługują zniżki na indywidualne reklamy dźwiękowe prezentowane przed meczami drużyny seniorów Pomezanii Malbork.
 • Nazwisko UCZESTNIKA lub logo firmy, którą reprezentuje, prezentowane jest na materiałach promocyjnych m.in. na plakatach i biletach wstępu na mecze POMEZANII rozgrywane w Malborku.
 • UCZESTNIK dysponuje również przywilejami, jakie określone zostały dla sumy 200 zł.
 • UCZESTNIK ma możliwość zarezerwowania miejsca na reklamę wizualną na stadionie, na okres uczestnictwa w KLUBIE. Dokładne miejsce ustalane jest indywidualnie. Maksymalne wymiary reklamy to: 360x120 (ogrodzenie okalające boisko lub 400x180 na ogrodzenie okalające obiekt, można negocjować wymiary). Pierwszeństwo w wyborze miejsca ma UCZESTNIK, który zadeklarował wyższą darowiznę. Koszty wykonania reklamy ponosi UCZESTNIK.
 • W przypadku wpłaty większej kwoty możliwość umieszczenia logo na koszulkach drużyn juniorskich bądź seniorów w przypadku sponsoringu strategicznego.
Dzięki uczestnictwie w Klubie 100, Państwa firma może skutecznie się reklamować praktycznie w całym mieście, nie tracąc przy tym zbyt wielu pieniędzy! Kilkadziesiąt lub kilkaset zł miesięcznie, to kwota, którą każda firma z pewnością bez straty może zainwestować. Zainwestować nie tylko w rozwój własnej marki, ale również w rozwój malborskiej piłki. Kto wie, być może dzięki tej inicjatywie, Pomezania odkryje przyszłego reprezentanta Polski? Bez wątpienia jest to szansa, aby malborski klub ponownie zaistniał w kraju, a jego sponsorzy, zyskali z czasem szerszy krąg odbiorców. Więcej informacji osobiście przekażą Państwu: Paweł Rybarczyk ? członek zarządu MOP Pomezania (605533093)

Nie czekaj i zadzwoń pod numer 605 533 093 lub napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.